KÕIK hinnad vähemalt -10%. TASUTA transport alates 50€ ostust !

KAUBA TAGASTAMISE TINGIMUSED

1. Vastavalt Võlaõigusseaduse §56 on tarbijal õigus sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Tagastamisõigus ei kehti järgnevatel juhtudel:

  • toode on valmistatud Teenuse kasutaja isiklikke vajadusi arvestades või on personaliseeritud;
  • suletud kaubad, mis ei sobi tagastamiseks hügieeni ning tervisekaitse põhjustel.

2. Tarbija võib tootega tutvumiseks kasutada seda viisil, mis on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes (VÕS §56 lg 4). Seega, palume tagastada kasutamata, siltidega, korrektne ja võimalusel originaalpakendis kaup.

3. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

4. Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui saadad teate taganemisõiguse kasutamise kohta ära enne taganemistähtaja lõppu.

5. Tarbija peab kauba tagastama müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest!

6. Kauba tagastamisega seotud kulud katab tarbija!

7. Toote eest tasutud summa, koos kättetoimetamiskuludega (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Sinu valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist), tagastame viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame teada Sinu otsusest kõnesolevast lepingust taganeda. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasid makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui oled sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Sulle sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu. Teamsport.ee e-pood jätab endale õiguse keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni oleme lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni oled esitanud tõendid, et oled asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

8. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Lepingu punktis 2. toodud tingimustele, siis raha Tarbijale ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja juurde hoiule. Hoiustamise või Tarbijale toote tagastamisega seotud kulud katab Tarbija.

KAUBA TAGASTAMINE

Kauba tagastamiseks palun kasutage palun e-poes olevat tagastamisavalduse vormi ja valige sobiv variant (tagastus, vale toode, vale suurus, defektiga toode).

KAUBA TAGASISAATMINE

1. Saada tagastatav toode meie ettevõtte aadressile: Jalajälg AS, Pärnu mnt 142a, Tallinn, 11317, Eesti.

2. Saada kaup tagasi pakiautomaati:

  • OMNIVA - Tallinna Tondi Ärikeskuse pakiautomaat

3. Tooge ise kaup tagasi aadressile: Jalajälg AS, Pärnu mnt 142a, Tallinn, 11317, Eesti.

SULLE SAADETAKSE VALE TOODE

Me teeme endast kõik oleneva ja kontrollime välja saadetavat kaupa hoolikalt. Aga kui selline viga on tekkinud, siis palume Teil viivitamatult kuid mitte hiljem kui 7 päeva pärast kauba kättesaamist ühendust võtta info@teamsport.ee. Kui see on ettevõtte viga, siis katame me kõik saatmisega tekkivad lisakulud.

Kõik tagastatavad tooted peavad olema asetatud karbi või kilekoti sisse. Teipi ei tohi kinnitada originaalpakendile. Selleks tuleb eelnevalt pakendada toode kilekotti või pappkarpi ja alles siis teibiga kinni tõmmata.

SAADETUD TOODE ON DEFEKTIGA

Kui Teile saadetud toode on defektiga, siis see tuleb tagastada esimesel võimalusel. Meie kogemus on näidanud, et nõuetekohase hoolduse ja tavakasutusega ilmnevad puudused rõivastel ja jalatsitel 14 päeva jooksul alates esimesest kasutamise päevast. Loomulikku kulumist ei loeta veaks.

TAGASTAMISE SEOTUD KULUD

Juhul kui tegemist on esialgselt tellitud tootega, siis on tagastamiskulude eest vastutav klient. Kui tegemist oli vale tootega või praagiga, siis katab tekkivad saatmiskulud ettevõte.

Kui Teil on rohkem küsimusi, siis kirjutage: info@teamsport.ee